Zelfstandigheid

Onze scholen

 

Website CBS Het Anker   CBS Het Anker

Dr. H.A.W.  v.d. Vechtlaan 7
8061 JI Hasselt

038 - 4771596

info@cbshetankerhasselt.nl
  Directeur:
De heer Jaap Oudenampsen
info@cbshetankerhasselt.nl


Daltoncoördinator:
Mevrouw Maressa Pouw
maressa@cbshetankerhasselt.nl
 

Website

Facebookpagina

             
Website A. Baron van Dedemschool   A. Baron van Dedemschool

Emmerweg 10
7722 LH Dalfsen

0529 - 433360

vandedem@pco-dalfsen.nl
  Directeur:
De heer Harry Muskee
vandedem@pco-dalfsen.nl


Daltoncoördinator:
  Website

Facebookpagina
             
Website Daltonschool de Bongerd   Daltonschool De Bongerd

Dorpsstraat 16
8167 NL Oene

0578 - 641289

debongerd@stichtingproo.nl
  Directeur:
Mevrouw Rennie Oosterveld
r.oosterveld@stichtingproo.nl

06 - 14352411

Daltoncoördinator:

Mevrouw Berna Kasteel
b.leurink@stichtingproo.nl
  Website

Facebookpagina
             
Website De Groen   Daltonschool De Groen

Langewijk 436
7701 AT Dedemsvaart

0523 - 612 881

info@degroendedemsvaart.nl
  Directeur:
De heer Bert van der Veen
info@degroendedemsvaart.nl

Daltoncoördinator:
Mevrouw Annette Post
annette@degroendedemsvaart.nl
  Website

Facebookpagina
             
Website De Dolfijn   Katholieke Daltonschool De Dolfijn

Grote Beukelaer 2
8141 BP Heino

0572 - 392140

dolfijn@mijnplein.nl
  Directeur:
De heer Arno Roelofs
a.roelofs@mijnplein.nl

Daltoncoördinator:
Mevrouw José Lipman

j.lipman@mijnplein.nl
 

Facebookpagina

Twitteraccount
             
Website Engelenbergschool   ODS Engelenberg

Engelenbergstraat 1
8266 AC Kampen

038 - 3333366

directie@engelenbergschool.nl
  Locatieleider:
Mevrouw Saskia Houwing
directie@engelenbergschool.nl

Daltoncoördinator:
Mevrouw Marlous Buitenhuis
marlous@engelenbergschool.nl
  Website

Facebookpagina

Twitteraccount
             
Website Fredricusschool   Daltonschool Fredericus

Pastoor Schuttestraat 30
8395 TN Steggerda

0561 - 441474

school@fredericus.nl
 

Directeur:
Mevrouw Ellen Schrijver - van Vilsteren
school@fredericus.nl

Daltoncoördinator:
Mevrouw Esther Luitjes - Hoogma
esther@fredericus.nl

  Website

Facebookpagina

Twitteraccount
             
Website CBS Hoogengraven   CBS Hoogengraven
 

Coevorderweg 20
7737 PG Stegeren

0529 - 457570

info@hoogengraven.nl

 

Directeur:
De heer Harry Muskee
harry.muskee@hoogengraven.nl

06 - 14801885

Daltoncoördinator:
Mevrouw Margreet Tibben
margreet.tibben@hoogengraven.nl

  Website

Facebookpagina
             
Website Jan Ligthartschool   Jan Ligthartschool

Fazantenstraat 7
8191 AJ  Wapenveld

038 - 4478970

janligthartschool@stichtingproo.nl
 

Directeur:
Mevrouw Miriam Goëken - Kroese
m.goeken@stichtingproo.nl


Daltoncoördinator:
Mevrouw Milou van Verseveld
m.van verseveld@stichtingproo.nl

 

  Website

Facebookpagina
             
Website Het Kompas   Het Kompas
 

Petersweg 2
7711 GC Nieuwleusen

0529 - 483317

hetkompas@vcpon.nl

 

Directeur:
De heer Gerlof Smit
hetkompas@vcpon.nl

Daltoncoördinator:

  Website

Facebookpagina
             
Website Koningin Emmaschool   Koningin Emmaschool

Jacob Catsstraat 1
8023 AE Zwolle

038 - 4533767

emma.daltonschool@vivente.nu
 

Directeur:
De heer Jan Bak
jan.bak@vivente.nl


Daltoncoördinatoren:
Mevrouw Annette van de Wetering
annette.van.de.wetering@vivente.nu

  Website
             
Website KBS de Kwinkslag   KBS De Kwinkslag

Vergouwlaan 5
7776 BA Slagharen

0523 - 684768

info@kbsdekwinkslag.nl
 

Directeur:
Mevrouw Ingrid Heins
directie.kwinkslag@catent.nl

Daltoncoördinatoren:
Mevrouw Mirjan Meijerink
mmeijerink@catent.nl
Mevrouw Annelies Maas
a.maas@catent.nl

  Website

Facebookpagina
             
Website De Markesteen   Daltonkindcentrum De Markesteen

Gedeputeerdenlaan 49
8016 AX Zwolle

038 -  4604411

directie-markesteen@ooz.nl
 

Directeur:

Mevrouw Jorien Griffioen
directie-markesteen@ooz.nl

Daltoncoördinator:
Mevrouw Irene Heuvingh
i.heuvingh@ooz.nl

  Website
             
Website De Plataan   K.B.S. De Plataan

Vledderstraat 3E
7941 LC Meppe
l

0522 - 251025

directie@kbsdeplataan.nl
 

Directeur:

Mevrouw Hélène Grijseels
directie@kbsdeplataan.nl


Daltoncoördinator:
Mariska Tuut
mariska@kbsdeplataan.nl

  Website

Facebookpagina

Twitteraccount
             
Website CBS Willem Alexander   CBS Willem Alexander

Veldkamp 33
3843 BG Harderwijk

0341- 416770

info@cbswillemalexander.nl
 

Directeur:
De heer Klaas Groen
info@cbswillemalexander.nl


Daltoncoördinator:
Judith Koster
judithkoster@stichtingvco.nl

  Website
             
Website Rehobothschool   Rehobothschool

Populierenstraat 18
8265 BK Kampen

038 – 3315460

directie@rehobothschoolkp.nl
 

Directeur:
De heer Durk de Boer
directie@rehobothschoolkp.nl

Daltoncoördinator:
Mevrouw 

  Website

Facebookpagina
             
Website School B   School B
 

Mr. Zigher ter Steghestr. 1,
8331 KG Steenwijk

0521 - 513446

directie@schoolb.nl

 

Directeur:
René Jansen
directie@schoolbdalton.nl


Daltoncoördinator:
Mevrouw Nancy Hoekstra
Nancy.Hoekstra@stichtingopkop.nl

  Website

Facebookpagina
             
Website Van Heemstraschool  

Van Heemstraschool

Uilennest 10
8051 HB Hattem

038 - 4441277

vanheemstraschool@stichtingcambium.nl

 

Directeur:
De heer Elvrie Croes
Vanheemstraschool@stichtingcambium.nl


Daltoncoördinator:
Mevrouw Loes van Dijk
loesvandijk@stichtingcambium.nl

  Website
             
Website De Vogelaar  

Obs De Vogelaar

Tureluur 2
8281 EX Genemuiden

038 - 3855433

administratie@obsdevogelaar.nl

  Directeur:
De heer Hans Schemkes
administratie@obsdevogelaar.nl


Daltoncoördinator:
Mevrouw Corina Brink
Corina.brink@stichtingopkop.nl 
  Website
             
Website De Voorpoort  

Obs De Voorpoort

Groenestraat 36
8325 AZ Vollenhove

0527 - 241485

directie@obsdevoorpoort.nl

  Directeur:
De heer Jeroen Oosterhof
directie@obsdevoorpoort.nl


Daltoncoördinator:
Frederica Broersen
Frederica.broersen@stichtingopkop.nl

 
  Website

Facebookpagina
             

Website Daltonschool Innova

 

Daltonschool Innova

Arent toe Boecoplaan 41
8081 VZ Elburg

0525 - 682360

daltonschooldevrijheid@stichtingproo.nl

  Directeur:
Mevrouw Annelie Jager
a.jager@stichtingproo.nl


Daltoncoördinator:
Mevrouw Annemieke Pieters
a.pieters@stichtingproo.nl
  Website

Facebookpagina
             
Website De Wereldweide  

Daltonschool De Wereldweide

Clematisstraat 10
8091 VK Wezep

038 - 3761855

dewereldweide@stichtingproo.nl

  Directeur:
De heer Frits Hilbrink
f.hilbrink@stichtingproo.nl


Daltoncoördinator:
Mevrouw Natasja Meulenkamp
n.meulenkamp@stichtingproo.nl
  Website

Facebookpagina
             
Website Willem van Oranjeschool  

Willem van Oranjeschool
locatie Flevowijk


Gevers van Endegeeststraat 4
8265 ZD Kampen

038 – 3318651

directie@wvokampen.nl

  Directeur:
Mevrouw Bertine Bouw
directie@wvokampen.nl

Daltoncoördinator:
Mevrouw Neelke Heldoorn
njutstra@wvokampen.nl
  Website

Facebookpagina

Twitteraccount
             
Website De Zevensprong  

Pcbs De Zevensprong

Mannagras 30
8043 KD Zwolle

038 - 4201840

directie.7sprong@vivente.nu

  Directeur:
Mevrouw Clarina Steuer
clarina.streuer@vivente.nu


Daltoncoördinator:
De heer Michel Rook
michel.rook@vivente.nu
  Website

Facebookpagina